OnlineIdea.sk

Zvýšenie návštevnosti webu

Chcete zvýšiť návštevnosť vášho webu či e-shopu a zlepšiť váš
online marketing na maximum?

Online marketingoví špecialisti a freelanceri OnlineIdea.sk vám pomôžu zvýšiť návštevnosť vášho webu či e-shopu. Zistíme problémy vášho online marketingu a ukážeme vám, ako to môžete robiť lepšie. Privedieme na web potenciálnych zákazníkov a nastavíme váš online marketing tak, aby zarábal.

CHCEM PONUKU NA MIERU

 

ako zvýšiť návštevnosť webu

 

Ako zvýšime návštevnosť vášho webu

Na začiatku zistíme, kto je vaša cieľová skupina na internete a ako sa správa. Pozrieme sa na online marketingové aktivity konkurencie. Zistíme medzery vášho online marketingu. Následne určíme stratégiu a nastavíme problémové nástroje online marketingu tak, aby vám priniesli vyššiu návštevnosť a návratnosť investícií.

Nástroje, ktorým sa budeme venovať, môžu byť SEO optimalizácia, PPC reklama alebo sociálne siete. Závisí od toho, ktoré nástroje môžu byť pre vás efektívne a za ktoré môžete platiť menej. Dohľadom na všetky nástroje online marketingu získate ich nastavenie s rovnakými cieľmi, a tým aj zvýšenie ich efektívnosti. Služba je vhodná najmä pre malé a stredné weby a e-shopy.

Referencie

“Sme veľmi spokojní so spoluprácou. SEO optimalizácia stránky a linkbuilding priniesol výrazný nárast organických návštev hneď od prvých mesiacov. Oceňujeme tiež profesionálny a ústretový prístup.”

FILIP FRIMMER

umelecké potreby Verda CORP

“Výsledky vidíme jasne na číslach. Pozície sa zlepšujú a počet užívateľov neustále rastie. Rozhodne odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivého partnera na dlhodobú spoluprácu.”

DANIEL FAJMON

športové pomôcky Hopsaj.sk

“So spoluprácou som maximálne spokojný a prináša nám pozitívne výsledky. Veľmi dobrá komunikácia a poradenstvo. Maximálne odporúčam a považujem ich za expertov na SEO.”

JOZEF STRNAD

e-shop s oblečením MMO Holding

“Jednoznačne odporúčam! Zaznamenali sme oveľa vyššiu návštevnosť aj objemy predajov už krátko po optimalizácii webu. Rozdiel je naozaj markantný a výsledky hovoria sami za seba.”

MARTIN HYBSKÝ

pražiareň kávy Simple Coffee

“Spolupráca na SEO a online marketingu nám priniesla naplnenie prázdnych termínov kliniky. A to až natoľko, že sme postupne museli prijať niekoľko nových pracovníkov. Počet rezervácií sa zniekoľkonásobil.”

ERIK ONDREJKOVIČ

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Som veľmi spokojná so spoluprácou, konštruktívnym a kreatívnym prístupom pána Marcina. Môžem odporučiť každému, kto hľadá kvalitné riešenia online marketingu a SEO optimalizácie.”

TIMEA GRUSZECKÁ

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Za krátky čas sme s novým webom dosiahli prvé pozície v Google pre vyhľadávania: právne služby, právne poradenstvo, právnik cenník a ďalšie. Počet klientov sa vďaka tomu výrazne zvýšil.”

SIMONA ONDREJKOVIČOVÁ

právna kancelária OS Legal, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea sme postupne získali najvyššie pozície v Google pre hlavné kľúčové slová a celkové zvýšenie tržieb našich e-shopov.”

PETER LICHMAN

prevádzkovateľ e-shopov v oblasti beauty

“Spolupráca nám priniesla zlepšenie pozícií a zvýšenie organickej návštevnosti. Získali sme tiež množstvo informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup.”

GABRIELA MASKAĽOVÁ

sieť e-shopov SpionSvet

“SEO optimalizácia pre vyhľadávače a linkbuilding od OnlineIdea nášmu e-shopu priniesol najvyššie pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

CSABA LOSONSZKÍ

e-shop Gommer.sk
SEO pre e-eshop s oblečením
Unilever SEO
RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
SEO pre bezobalový obchod
SEO optimalizácia e-shopu s oblečením
Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
Optimalizácia webu lokálnej firmy
Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu

Mám záujem

Napíšte nám o vašom webe a my navrhneme ako zvýšiť jeho návštevnosť. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…    Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.