fbpx

OnlineIdea.sk

Zvýšenie návštevnosti webu

Chcete zvýšiť návštevnosť vášho webu či e-shopu a zlepšiť váš
online marketing na maximum?

Online marketingoví špecialisti a freelanceri OnlineIdea.sk vám pomôžu zvýšiť návštevnosť vášho webu či e-shopu. Zistíme problémy vášho online marketingu a ukážeme vám, ako to môžete robiť lepšie. Privedieme na web potenciálnych zákazníkov a nastavíme váš online marketing tak, aby zarábal.

CHCEM PONUKU NA MIERU

 

ako zvýšiť návštevnosť webu

 

Ako zvýšime návštevnosť vášho webu

Na začiatku zistíme, kto je vaša cieľová skupina na internete a ako sa správa. Pozrieme sa na online marketingové aktivity konkurencie. Zistíme medzery vášho online marketingu. Následne určíme stratégiu a nastavíme problémové nástroje online marketingu tak, aby vám priniesli vyššiu návštevnosť a návratnosť investícií.

Nástroje, ktorým sa budeme venovať, môžu byť SEO optimalizácia, PPC reklama alebo sociálne siete. Závisí od toho, ktoré nástroje môžu byť pre vás efektívne a za ktoré môžete platiť menej. Dohľadom na všetky nástroje online marketingu získate ich nastavenie s rovnakými cieľmi, a tým aj zvýšenie ich efektívnosti. Služba je vhodná najmä pre malé a stredné weby a e-shopy.

Referencie

{"number_of_column":"2","number_of_column_desktop":"2","number_of_column_small_desktop":"2","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"8000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"false","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"false"}

"Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby."

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

"Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty."

online podnikateľ

"Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting."

sieť e-shopov SpionSvet.sk

"Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová."

e-shop Gommer.sk

"Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw "pracovný portál" a "portál práce" a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%."

vlastný projekt pracovného portálu

Napíšte nám

Napíšte nám o vašom webe a my navrhneme ako zvýšiť jeho návštevnosť. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…