fbpx

OnlineIdea.sk

Zvýšenie návštevnosti webu

Chcete zvýšiť návštevnosť vášho webu či e-shopu a zlepšiť váš
online marketing na maximum?

Online marketingoví špecialisti a freelanceri OnlineIdea.sk vám pomôžu zvýšiť návštevnosť vášho webu či e-shopu. Zistíme problémy vášho online marketingu a ukážeme vám, ako to môžete robiť lepšie. Privedieme na web potenciálnych zákazníkov a nastavíme váš online marketing tak, aby zarábal.

CHCEM PONUKU NA MIERU

 

ako zvýšiť návštevnosť webu

 

Ako zvýšime návštevnosť vášho webu

Na začiatku zistíme, kto je vaša cieľová skupina na internete a ako sa správa. Pozrieme sa na online marketingové aktivity konkurencie. Zistíme medzery vášho online marketingu. Následne určíme stratégiu a nastavíme problémové nástroje online marketingu tak, aby vám priniesli vyššiu návštevnosť a návratnosť investícií.

Nástroje, ktorým sa budeme venovať, môžu byť SEO optimalizácia, PPC reklama alebo sociálne siete. Závisí od toho, ktoré nástroje môžu byť pre vás efektívne a za ktoré môžete platiť menej. Dohľadom na všetky nástroje online marketingu získate ich nastavenie s rovnakými cieľmi, a tým aj zvýšenie ich efektívnosti. Služba je vhodná najmä pre malé a stredné weby a e-shopy.

Referencie

“Som veľmi spokojná so spoľahlivou spoluprácou s pánom Marcinom. Môžem odporučiť každému, kto hľadá profesionálne riešenia online marketingu a SEO. Oceňujem konštruktívny a kreatívny prístup.”

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Vďaka našej spolupráci na SEO a online marketingu sa podarilo naplniť prázdne termíny kliniky natoľko, že sme dokonca prijali niekoľkých nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšil počet rezervácií.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Za krátky čas sa nám podarili získať TOP pozície na konkurenčné slová “pracovný portál” a “portál práce”.”

projekt pracovného portálu
Unilever SEO
RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu
Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
Sportmoda - SEO služby pre e-shop
Gommer - SEO služby pre e-shop
iSperky - SEO optimalizácia e-shopu
Dobrodruh - SEO pre magazín

Mám záujem

Napíšte nám o vašom webe a my navrhneme ako zvýšiť jeho návštevnosť. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.