fbpx

OnlineIdea.sk

Linkbuilding

Kvalitné spätné odkazy – linkbuilding podľa aktuálnych SEO trendov


 

CHCEM PONUKU LINK BUILDINGU

Linkbuilding

 
 

Výhody linkbuildingu od nás

Linkbuilderi a SEO freelanceri OnlineIdea.sk pre vás získajú kvalitné spätné odkazy na web pre zlepšenie pozícií v Google vyhľadávaní. Zabezpečíme pre vás komplexné off-page SEO aktivity, ktoré zahŕňajú spätné odkazy z PR a SEO článkov a redakčných článkov z autoritatívnych webov i tematicky príbuzných webov. Vytvoríme odkazy od partnerov, z blogov, do-follow fór, diskusií, bookmarkingov a ďalších webov, a to za dobrú cenu.

Spätné odkazy budujeme postupne na tematicky vhodných stránkach na základe stanovenej off-page SEO stratégie tak, aby ich Google považoval za relevantné. Využívame vlastné know-how a postupy upravujeme podľa špecifík klienta a oblasti podnikania. Techniky linkbuildingu pravidelne testujeme a zdokonaľujeme podľa aktuálnych SEO trendov.

 

Priebeh linkbuildingu

 1. Návrh stratégie linkbuildingu
 2. Vyhľadanie vhodných umiestnení spätných odkazov na základe stratégie
 3. Príprava textov

 1. Postupné nasadzovanie odkazov
 2. Monitoring odkazového portfólia a aktuálnych pozícií
 3. Priebežné konzultácie a návrhy

 

Možnosti linkbuildingu

 1. Dočasná spolupráca – linkbuilding
 2. Zameraná na zlepšenie pozícií webu vo vyhľadávaní. Vytvoríme vám kvalitné odkazy na web, zabezpečíme výhodné umiestnenie pre odkazy i PR články. Dočasná spolupráca link buildingu trvá niekoľko mesiacov, počas ktorých doplníme vaše odkazové portfólio.

 3. Dlhodobá spolupráca – linkbuilding a ďalšie aktivity
 4. Zameraná na dlhodobé zlepšovanie pozícií i celkové zvyšovanie návštevnosti a tržieb. Okrem aktivít link buildingu zabezpečíme niektoré ďalšie aktivity pre lepšie pozície v Google, a to:

  • Content marketing – tvorba obsahu na externých weboch, magazínoch či PBN doménach, prostredníctvom ktorých získate odkazy a návštevnosť na váš web
  • Získavanie návštevnosti – identifikujeme aktivitu vašej cieľovej skupiny na internete a oslovíme ju s cieľom získania vyššej návštevnosti získania spätných odkazov

 

Cena za linkbuilding

Ceny za linkbuildingové služby sa líšia v závislosti od rozsahu webu a konkurenčnosti oblasti podnikania.
 

 • Tvorba spätných odkazov pre malý web – od 200 eur
 • Tvorba spätných odkazov pre web / e-shop – od 300 eur

 • Linkbuilding pre web so strednou konkurenciou – od 350 eur
 • Linkbuilding pre web s vysokou konkurenciou – od 500 eur

 

Referencie

“Som veľmi spokojná so spoľahlivou spoluprácou s pánom Marcinom. Môžem odporučiť každému, kto hľadá profesionálne riešenia online marketingu a SEO. Oceňujem konštruktívny a kreatívny prístup.”

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Vďaka našej spolupráci na SEO a online marketingu sa podarilo naplniť prázdne termíny kliniky natoľko, že sme dokonca prijali niekoľkých nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšil počet rezervácií.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Za krátky čas sa nám podarili získať TOP pozície na konkurenčné slová “pracovný portál” a “portál práce”.”

projekt pracovného portálu

Unilever SEO
RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu
Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
Sportmoda - SEO služby pre e-shop
Gommer - SEO služby pre e-shop
iSperky - SEO optimalizácia e-shopu
Dobrodruh - SEO pre magazín

Mám záujem

Napíšte nám vaše požiadavky a my vám navrhneme ponuku linkbuildingu pre získanie kvalitných spätných odkazov a top pozícií v Google. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.