fbpx

OnlineIdea.sk

Linkbuilding

Kvalitné spätné odkazy – linkbuilding podľa aktuálnych SEO trendov

Linkbuilding

 
 

Výhody linkbuildingu od nás

Linkbuilderi a SEO freelanceri OnlineIdea.sk pre vás získajú kvalitné spätné odkazy na web pre zlepšenie pozícií v Google vyhľadávaní. Zabezpečíme pre vás komplexné off-page SEO aktivity, ktoré zahŕňajú spätné odkazy z PR a SEO článkov a redakčných článkov z autoritatívnych webov i tematicky príbuzných webov. Vytvoríme odkazy od partnerov, z blogov, do-follow fór, diskusií, bookmarkingov a ďalších webov, a to za dobrú cenu.

Spätné odkazy budujeme postupne na tematicky vhodných stránkach na základe stanovenej off-page SEO stratégie tak, aby ich Google považoval za relevantné. Využívame vlastné know-how a postupy upravujeme podľa špecifík klienta a oblasti podnikania. Techniky linkbuildingu pravidelne testujeme a zdokonaľujeme podľa aktuálnych SEO trendov.

 

Priebeh linkbuildingu

  1. Návrh stratégie linkbuildingu
  2. Vyhľadanie vhodných umiestnení spätných odkazov na základe stratégie
  3. Príprava textov

   1. Postupné nasadzovanie odkazov
   2. Monitoring odkazového portfólia a aktuálnych pozícií
   3. Priebežné konzultácie a návrhy

    

   Možnosti linkbuildingu

   1. Dočasná spolupráca – linkbuilding
   2. Zameraná na zlepšenie pozícií webu vo vyhľadávaní. Vytvoríme vám kvalitné odkazy na web, zabezpečíme výhodné umiestnenie pre odkazy i PR články. Dočasná spolupráca link buildingu trvá niekoľko mesiacov, počas ktorých doplníme vaše odkazové portfólio.

   3. Dlhodobá spolupráca – linkbuilding a ďalšie aktivity
   4. Zameraná na dlhodobé zlepšovanie pozícií i celkové zvyšovanie návštevnosti a tržieb. Okrem aktivít link buildingu zabezpečíme niektoré ďalšie aktivity pre lepšie pozície v Google, a to:

    • Content marketing – tvorba obsahu na externých weboch, magazínoch či PBN doménach, prostredníctvom ktorých získate odkazy a návštevnosť na váš web
    • Získavanie návštevnosti – identifikujeme aktivitu vašej cieľovej skupiny na internete a oslovíme ju s cieľom získania vyššej návštevnosti získania spätných odkazov

    

   Cena za linkbuilding

   Ceny za linkbuildingové služby sa líšia v závislosti od rozsahu webu a konkurenčnosti oblasti podnikania.
    

   • Tvorba spätných odkazov pre malý web – od 200 eur
   • Tvorba spätných odkazov pre web / e-shop – od 300 eur

   • Linkbuilding pre web so strednou konkurenciou – od 350 eur
   • Linkbuilding pre web s vysokou konkurenciou – od 500 eur

    

   Referencie

   “Spolupráca na SEO a online marketingu nám priniesla naplnenie prázdnych termínov kliniky. A to až natoľko, že sme postupne museli prijať niekoľko nových pracovníkov. Počet rezervácií sa zniekoľkonásobil.”

   ERIK ONDREJKOVIČ

   rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

   “Som veľmi spokojná so spoluprácou, konštruktívnym a kreatívnym prístupom pána Marcina. Môžem odporučiť každému, kto hľadá kvalitné riešenia online marketingu a SEO optimalizácie.”

   TIMEA GRUSZECKÁ

   realitná kancelária Amazon Reality, Košice

   “Za krátky čas sme s novým webom dosiahli prvé pozície v Google pre vyhľadávania: právne služby, právne poradenstvo, právnik cenník a ďalšie. Počet klientov sa vďaka tomu výrazne zvýšil.”

   SIMONA ONDREJKOVIČOVÁ

   právna kancelária OS Legal, Bratislava

   “Vďaka SEO službám od OnlineIdea sme postupne získali najvyššie pozície v Google pre hlavné kľúčové slová a celkové zvýšenie tržieb našich e-shopov.”

   PETER LICHMAN

   prevádzkovateľ e-shopov v oblasti beauty

   “Spolupráca nám priniesla zlepšenie pozícií a zvýšenie organickej návštevnosti. Získali sme tiež množstvo informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup.”

   GABRIELA MASKAĽOVÁ

   sieť e-shopov SpionSvet

   “SEO optimalizácia pre vyhľadávače a linkbuilding od OnlineIdea nášmu e-shopu priniesol najvyššie pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

   CSABA LOSONSZKÍ

   e-shop Gommer.sk

   “Za krátky čas sme s malým projektom získali TOP pozície na konkurenčné kľúčové slová “pracovný portál” a “portál práce.”

   JOBEE.SK

   projekt pracovného portálu

   SEO pre e-eshop s oblečením
   Unilever SEO
   RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
   SEO pre bezobalový obchod
   SEO optimalizácia e-shopu s oblečením
   Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
   Optimalizácia webu lokálnej firmy
   Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu

   Mám záujem

   Napíšte nám vaše požiadavky a my vám navrhneme ponuku linkbuildingu pre získanie kvalitných spätných odkazov a top pozícií v Google. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…    Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.