fbpx

OnlineIdea.sk

Link building

Kvalitné spätné odkazy – link building podľa aktuálnych SEO trendov


 

CHCEM PONUKU LINK BUILDINGU

Link building Slovensko (budovanie odkazov)

 
 

Výhody link buildingu od OnlineIdea.sk

SEO freelanceri OnlineIdea.sk pre vás vytvoria kvalitné spätné odkazy pre zlepšenie pozícií v Google vyhľadávaní. Odkazy z redakčných článkov, PR a SEO článkov, odkazy zo sidebaru a iných umiestnení, odkazy z autoritatívnych webov, tematicky príbuzných webov, do follow fór, diskusií, top katalógov, bookmarkingových služieb a ďalších webov.

Odkazy budujeme premyslene a postupne na tematicky vhodných stránkach tak, aby ich Google považoval za relevantné. Využívame vlastné know-how a postupy upravujeme podľa špecifík klienta a oblasti podnikania. Techniky link buildingu zdokonaľujeme už veľa rokov podľa aktuálnych trendov s množstvom spokojných klientov.

 

Možnosti služby link building

 1. Dlhodobá spolupráca – link building
 2. Zameraná na dlhodobé zlepšovanie pozícií. Vytvoríme Vám kvalitné spätné odkazy z autoritatívnych a tematicky príbuzných webov, do follow fór, diskusií, bookmarkingu. Zabezpečíme výhodné umiestnenie pre platené spätné odkazy a PR články. Dlhodobá spolupráca min. 5-8 mesiacov.

 3. Dlhodobá spolupráca – link building a ďalšie aktivity
 4. Zamerané na dlhodobé zlepšovanie pozícií, zvyšovanie návštevnosti a zvyšovanie tržieb. Okrem klasického budovania odkazov dokžeme zabezpečiť aj niektoré ďalšie alternatívy pre zlepšenie pozícií v Google a zvýšenie tržieb vo vyhľadávaní:

  • Content marketing – zabezpečíme tvorbu obsahu, ktorý bude získavať návštevnosť na váš web
  • PR články – vytvoríme a umiestnime PR články odkazujúce na Vašu webstránku
  • Získavanie návštevnosti – identifikujeme vašu cieľovú skupinu na internete a oslovíme ju

 

Postup link buildingu:

  1. Vyhľadanie a návrh vhodných odkazov
  2. Potrebná tvorba textov / copywriting
  3. Postupné nasadenie odkazov
  4. Priebežné konzultácie a návrhy
  5. Spolupráca min. 3-6 mesiacov

 

Referencie

“Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw “pracovný portál” a “portál práce” a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%.”

vlastný projekt pracovného portálu

Mám záujem

Napíšte nám vaše požiadavky a my navrhneme, ako pre vás získame kvalitné spätné odkazy a zlepšíme pozície vášho webu. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…