fbpx

OnlineIdea.sk

Tvorba webu

Potrebujete kvalitnú, responzívnu a modernú webstránku pre vašu firmu alebo e-shop a nechcete zaň platiť tisíce eur?

Vytvoríme pre vás moderný web za výhodnú cenu podľa vašich požiadavok. Webstránka bude spĺňať aktuálne technologické štandardy, bude responzívna (správne zobrazovaná na mobiloch a tabletoch) a za výhodnú cenu.

Webstránka bude v najpoužívanejších CMS (systémoch pre administráciu) WordPress a Prestashop, kde môžete jednoducho upravovať obsah webu a využívať predpripravené moduly.

CHCEM PONUKU TVORBY WEBU

 

Tvorba webu

 

  Tvoríme weby, ktoré predávajú

   

  Cena za tvorbu webu

  Predpokladané ceny za tvorbu webu:

   • Tvorba jednoduchej webstránky na kľúč (vrátane základného dizajnu a nastavenia modulov) – od 600 eur
   • Tvorba e-shopu, či zložitejšej webstránky na kľúč (vrátane základného dizajnu a nastavenia modulov) – od 1 000 eur
   • Doplnkové služby (SEO optimalizácia, linkbuilding, content marketing, UX) – dohodou

   

  Referencie

  “Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby.”

  rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

  “Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

  online podnikateľ

  “Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

  sieť e-shopov SpionSvet.sk

  “Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

  e-shop Gommer.sk

  “Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw “pracovný portál” a “portál práce” a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%.”

  vlastný projekt pracovného portálu

  Mám záujem

  Napíšte nám vaše požiadavky na tvorbu webstránky a my vám vytvoríme návrh webu a vytvoríme web. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…