fbpx

OnlineIdea.sk

Zvýšenie predaja / konverzií

Chcete zvýšiť predaj e-shopu či konverzií vášho webu??

Freelanceri online marketingu z OnlineIdea.sk vám pomôžu zvýšiť predaj vášho webu či e-shopu. Navrhneme online marketingové procesy, zlepšíme konverznú cestu zákazníka a nastavíme váš obsah tak, aby váš web predával. Zameriame sa na to, aby vaši návštevníci u vás objednávali.

CHCEM PONUKU NA MIERU

 

Ako zvýšiť predaj na e-shope

 

Ako zvýšime predaj vášho webu

Referencie

“Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw “pracovný portál” a “portál práce” a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%.”

vlastný projekt pracovného portálu

Mám záujem

Napíšte nám o vašom webe či e-shope a my navrhneme ako zvýšiť jeho predaj použitím UX a ďalších nástrojov. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…