fbpx

OnlineIdea.sk

Zvýšenie predaja / konverzií

Chcete zvýšiť predaj e-shopu či konverzií vášho webu??

Freelanceri online marketingu z OnlineIdea.sk vám pomôžu zvýšiť predaj vášho webu či e-shopu. Navrhneme online marketingové procesy, zlepšíme konverznú cestu zákazníka a nastavíme váš obsah tak, aby váš web predával. Zameriame sa na to, aby vaši návštevníci u vás objednávali.

CHCEM PONUKU NA MIERU

 

Ako zvýšiť predaj na e-shope

 

Ako zvýšime predaj vášho webu

Referencie

“Som veľmi spokojná so spoľahlivou spoluprácou s pánom Marcinom. Môžem odporučiť každému, kto hľadá profesionálne riešenia online marketingu a SEO. Oceňujem konštruktívny a kreatívny prístup.”

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Vďaka našej spolupráci na SEO a online marketingu sa podarilo naplniť prázdne termíny kliniky natoľko, že sme dokonca prijali niekoľkých nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšil počet rezervácií.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Za krátky čas sa nám podarili získať TOP pozície na konkurenčné slová “pracovný portál” a “portál práce”.”

projekt pracovného portálu
Unilever SEO
RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu
Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
Sportmoda - SEO služby pre e-shop
Gommer - SEO služby pre e-shop
iSperky - SEO optimalizácia e-shopu
Dobrodruh - SEO pre magazín

Mám záujem

Napíšte nám o vašom webe či e-shope a my navrhneme ako zvýšiť jeho predaj použitím UX a ďalších nástrojov. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.