fbpx

OnlineIdea.sk

Zvýšenie predaja / konverzií

Chcete zvýšiť predaj e-shopu či konverzií vášho webu??

Freelanceri online marketingu z OnlineIdea.sk vám pomôžu zvýšiť predaj vášho webu či e-shopu. Navrhneme online marketingové procesy, zlepšíme konverznú cestu zákazníka a nastavíme váš obsah tak, aby váš web predával. Zameriame sa na to, aby vaši návštevníci u vás objednávali.

CHCEM PONUKU NA MIERU

 

Ako zvýšiť predaj na e-shope

 

Ako zvýšime predaj vášho webu

Referencie

“Spolupráca na SEO a online marketingu nám priniesla naplnenie prázdnych termínov kliniky. A to až natoľko, že sme postupne museli prijať niekoľko nových pracovníkov. Počet rezervácií sa zniekoľkonásobil.”

ERIK ONDREJKOVIČ

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Som veľmi spokojná so spoluprácou, konštruktívnym a kreatívnym prístupom pána Marcina. Môžem odporučiť každému, kto hľadá kvalitné riešenia online marketingu a SEO optimalizácie.”

TIMEA GRUSZECKÁ

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Za krátky čas sme s novým webom dosiahli prvé pozície v Google pre vyhľadávania: právne služby, právne poradenstvo, právnik cenník a ďalšie. Počet klientov sa vďaka tomu výrazne zvýšil.”

SIMONA ONDREJKOVIČOVÁ

právna kancelária OS Legal, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea sme postupne získali najvyššie pozície v Google pre hlavné kľúčové slová a celkové zvýšenie tržieb našich e-shopov.”

PETER LICHMAN

prevádzkovateľ e-shopov v oblasti beauty

“Spolupráca nám priniesla zlepšenie pozícií a zvýšenie organickej návštevnosti. Získali sme tiež množstvo informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup.”

GABRIELA MASKAĽOVÁ

sieť e-shopov SpionSvet

“SEO optimalizácia pre vyhľadávače a linkbuilding od OnlineIdea nášmu e-shopu priniesol najvyššie pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

CSABA LOSONSZKÍ

e-shop Gommer.sk

“Za krátky čas sme s malým projektom získali TOP pozície na konkurenčné kľúčové slová “pracovný portál” a “portál práce.”

JOBEE.SK

projekt pracovného portálu
Unilever SEO
RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu
Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
Sportmoda - SEO služby pre e-shop
Gommer - SEO služby pre e-shop
iSperky - SEO optimalizácia e-shopu
Dobrodruh - SEO pre magazín

Mám záujem

Napíšte nám o vašom webe či e-shope a my navrhneme ako zvýšiť jeho predaj použitím UX a ďalších nástrojov. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.