fbpx

OnlineIdea.sk

SEO optimalizácia webu efektívne

Chcete získať prvé pozície webu v Google a
vyššiu návštevnosť vďaka SEO??

Naši skúsení SEO špecialisti zabezpečujú špičkové služby SEO (optimalizácia webu pre vyhľadávače). Spolupráca s nimi postupne prinesie vašej spoločnosti najvyššie pozície v Google, zvýšenie organickej návštevnosti a veľa nových zákazníkov. Pridanou hodnotou sú vlastné SEO postupy a aplikovanie najnovších SEO trendov. Našim hlavným cieľom je priniesť spoločnostiam efektívne SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače za primerané ceny.

CHCEM PONUKU SEO NA MIERU

 

SEO optimalizácia webu

Výhody SEO optimalizácie od nás


Nerobíme neprefesionálne či zastaralé SEO praktiky, iba fungujúce aktuálne činnosti SEO - optimalizácie pre vyhľadávače. Pod odborným dohľadom získate poctivú SEO optimalizáciu on-page aj off-page faktorov podľa najnovších štandardov.
Zameriavame sa na efektivitu SEO optimalizácie, aby vykonané SEO služby priniesli klientom konkrétne výsledky, zlepšenie pozícií a zvýšenie návštevnosti webu a tržieb.
Za vyše 10 rokov sme úspešne zabezpečili SEO služby pre rôzne weby na Slovensku a na medzinárodných trhoch: SEO pre e-shopy, SEO a SEO content pre zdravotnícke zariadenia, komplexné SEO pre realitnú kanceláriu, SEO optimalizácia webu právnej kancelárie, optimalizácia e-shopu s módou, nábytkom, detskými potrebami, či svietidlami, SEO podnikových webov, technologických startupov, SEO úpravy pre magazíny a rôzne ďalšie. Pričom zrejme aj ten váš segment sme už v minulosti mali na starosti.
Ukážeme vám, ako môžete aj vy prispieť zlepšovaniu pozícií v Google. Kvalitné reporty a konzultácie vám odovzdajú množstvo nových informácií o optimalizácii webu pre vyhľadávače. Navrhneme vám, ako aj vaše ďalšie nástroje online marketingu môžeu pomáhať zlepšovaniu pozícií v Google.

Aby naše služby SEO optimalizácie vám prinášali profit trvalo, dbáme na stanovenie správnej stratégie SEO optimalizácie na základe dôkladných SEO analýz webu. Vhodne zvolená SEO stratégia by mala zariadiť, aby váš web dlhodobo smeroval k lepším pozíciám v Google.
Upravíme váš web tak, aby mohol dosahovať dlhodobé zlepšovanie pozícií a aby ho Google “obľuboval” vďaka kvalitne optimalizovanému webu a prirodzenému odkazovému portfóliu. Výhody našej SEO spolupráce budete získavať dlhodobo. Priebežne vám budeme pomáhať servisom SEO aktivít a rozvíjaním nových činností SEO optimalizácie.
Pri SEO optimalizácii webov aplikujeme aktuálne novinky a SEO trendy. Na základe najnovších zmien Google algoritmu a najnovších stratégií z roku 2020 zavádzame novinky SEO optimalizácie na vaše weby. Vďaka tomu získavate konkurenčné výhody vo vyhľadávaní.
Ako SEO freelanceri dokážeme zlepšiť výsledky vášho webu v Google za primerané ceny SEO optimalizácie pre vaše weby či e-shopy. Cenník našich SEO služieb nájdete dole alebo nás kontaktujte pre cenovú ponuku.
 

SEO služby – ako postupujeme

Na začiatku sa oboznámime s vašim webom a jeho históriou, zistíme aktuálne SEO problémy a určíme cenu SEO služieb. Začneme dôkladnou SEO analýzou kľúčových slov. Vykonáme aj ďalšie SEO analýzy webu a určíme presnú SEO stratégiu. Následne navrhneme a vykonáme mnohé technické a obsahové SEO úpravy. Nasadíme aj úpravy kódu, prípadne vypracujeme zadanie pre vášho programátora.

Pozrieme sa bližšie aj na SEO optimalizáciu článkov pre vyhľadávače, obrázkov a videí, optimalizáciu rýchlosti webu a jeho lepšie zabezpečenie. Upravíme základy použiteľnosti pre zvýšenie počtu konverzií. A v ďalšej časti sa zameriame na linkbuilding – získavanie hodnotných spätných odkazov tak, aby váš web začali vyhľadávače považovať za hodnoverný. Zabezpečíme prípadne aj obsah, ktorý budú vyhľadávače milovať.

 1. SEO analýzy webu (SEO audit webu) 
  • SEO analýza kľúčových slov – výber tém a kľúčových slov na základe dopytu užívateľov, úmyslu hľadania, pozícií v Google, konkurenčnosti a ďalších faktorov
  • SEO konkurenčná analýza – benchmarking pozícií, faktorov návštevnosti a interakcií používateľov, spätných odkazov a ďalších SEO faktorov. Rozsiahly report s konkrétnymi odporúčaniami pre SEO stratégiu a ďalšie online marketingové nástroje
  • Stanovenie SEO stratégie webu a postupov pre dosiahnutie pozícií vo vyhľadávaní
 2. On-page optimalizácia web stránok
  • Technické SEO úpravy webu – správna indexácia, úpravy sitemap.xml, robots.txt a ďalších súborov, riešenie 404 stránok, vhodné 301 presmerovania, vhodné URL adresy, zníženie rýchlosti načítania, úpravy kódov, štruktúrované dáta, využívanie AMP, ďalšie
  • Obsahové SEO úpravy webu – obsahová architektúra, optimalizácia obsahu, správna štruktúra obsahu, úpravy H tagov, meta tagov, vhodné interné prelinkovanie, optimalizácia obrázkov a videí, lokálne SEO, riešenie duplicitného obsahu, kánonizácia, ďalšie
  • Základné úpravy použiteľnosti – pre ľahšiu čitateľnosť, väčšiu interakciu s webom a zvýšenie konverzií webu
 3. Off-page SEO optimalizácia
  • Postupný linkbuilding z autoritatívnych webov, tematicky príbuzných webov, partnerských webov, bookmarkingu, do-follow fór, diskusií, top katalógov, a ďalších webov
  • Linkbaiting, broken linkbuilding a kreatívne spôsoby získavania odkazov
  • Súbežne prebieha celková správa SEO optimalizácie, riešenie SEO problémov a úpravy odkazového portfólia

 

Ceny SEO optimalizácie

Úvodné SEO aktivity:

 • SEO analýza kľúčových slov – od 150 Eur
 • On-page SEO optimalizácia – od 350 Eur

Priebežné SEO aktivity:

 • Linkbuilding a komplexný SEO dohľad – od 350 Eur / mesiac
 • Komplexný SEO dohľad – od 100 Eur / mesiac

Cena práce: 30 Eur/hod.

Požiadať o cenovú ponuku

 

Referencie

“Spolupráca na SEO a online marketingu nám priniesla naplnenie prázdnych termínov kliniky. A to až natoľko, že sme postupne museli prijať niekoľko nových pracovníkov. Počet rezervácií sa zniekoľkonásobil.”

ERIK ONDREJKOVIČ

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Som veľmi spokojná so spoluprácou, konštruktívnym a kreatívnym prístupom pána Marcina. Môžem odporučiť každému, kto hľadá kvalitné riešenia online marketingu a SEO optimalizácie.”

TIMEA GRUSZECKÁ

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Za krátky čas sme s novým webom dosiahli prvé pozície v Google pre vyhľadávania: právne služby, právne poradenstvo, právnik cenník a ďalšie. Počet klientov sa vďaka tomu výrazne zvýšil.”

SIMONA ONDREJKOVIČOVÁ

právna kancelária OS Legal, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea sme postupne získali najvyššie pozície v Google pre hlavné kľúčové slová a celkové zvýšenie tržieb našich e-shopov.”

PETER LICHMAN

prevádzkovateľ e-shopov v oblasti beauty

“Spolupráca nám priniesla zlepšenie pozícií a zvýšenie organickej návštevnosti. Získali sme tiež množstvo informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup.”

GABRIELA MASKAĽOVÁ

sieť e-shopov SpionSvet

“SEO optimalizácia pre vyhľadávače a linkbuilding od OnlineIdea nášmu e-shopu priniesol najvyššie pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

CSABA LOSONSZKÍ

e-shop Gommer.sk

“Za krátky čas sme s malým projektom získali TOP pozície na konkurenčné kľúčové slová “pracovný portál” a “portál práce.”

JOBEE.SK

projekt pracovného portálu

SEO pre e-eshop s oblečením
Unilever SEO
RehabKlinik - SEO optimalizácia pre rehabilitačnú kliniku
SEO pre bezobalový obchod
SEO optimalizácia e-shopu s oblečením
Simple Coffee - SEO optimalizácia pre e-shop
Optimalizácia webu lokálnej firmy
Amazon Real - SEO pre realitnú kanceláriu

Mám záujem

Zašlite nám vaše požiadavky a my navrhneme ponuku SEO pre získanie top pozícií v Google. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…  Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.