fbpx

OnlineIdea.sk

SEO optimalizácia webu efektívne

Chcete získať lepšie pozície v Google a
vyššiu návštevnosť z vyhľadávania?

Skúsení SEO freelanceri OnlineIdea.sk sa postarajú o profesionálnu SEO optimalizáciu vašich web stránok alebo e-shopu na základe dlhoročných skúseností. Optimalizáciou webu podľa aktuálnych SEO 2018 štandardov dosiahnete zvýšenie organickej návštevnosti, zvýšenie tržieb, konkurenčné výhody a lepšie pozície v Google za primerané ceny.

CHCEM PONUKU SEO NA MIERU

SEO optimalizácia webu

 
 

Výhody našej SEO optimalizácie


Zameriavame sa na efektivitu SEO optimalizácie, aby vykonané SEO aktivity a úpravy vášho webu priniesli konkrétne výsledky, zlepšenie pozícií a zvýšenie návštevnosti webu a tržieb.
Za takmer 10 rokov naši SEO konzultanti poctivo optimalizovali weby z rôznych oblastí, zo Slovenska i zahraničia, ktoré sme dostali na top pozície vo vyhľadávaní. Naše SEO služby pomohli klientom zvýšiť organickú i celkovú návštevnosť.
Nerobíme podvodné či zastaralé SEO praktiky, iba fungujúce aktuálne činnosti SEO optimalizácie web stránok. Pod odborným dohľadom získate poctivú SEO optimalizáciu on-page aj off-page faktorov podľa aktuálnych štandardov.
Ukážeme vám, ako môžete prispieť zlepšovaniu pozícií v Google. Kvalitné reporty a konzultácie vám odovzdajú množstvo nových informácií o optimalizácii webu pre vyhľadávače. Navrhneme vám, ako vďaka ďalším nástrojom online marketingu môžete prispieť k zlepšovaniu pozícií v Google.

Nastavíme váš web tak, aby mohol dosahovať dlhodobé zlepšovanie pozícií a aby ho Google “obľuboval” vďaka kvalitne optimalizovanému webu a prirodzenému odkazovému portfóliu. Výhody našej SEO spolupráce budete získavať dlhodobo. Priebežne vám budeme pomáhať servisom SEO aktivít a rozvíjaním nových činností SEO optimalizácie.
Zameriame sa na stanovenie správnej stratégie SEO optimalizácieVhodne zvolená SEO stratégia by mala zariadiť, aby váš web dlhodobo smeroval k lepším pozíciám v Google. A aby vaša investícia do SEO nebola zbytočne vyhodenými peniazmi, ale naopak, aby zaznamenala dlhodobé prínosy.
Pri SEO optimalizácii webov aplikujeme aktuálne novinky a SEO trendy. Na základe najnovších zmien Google algoritmu a najnovších stratégií z roku 2018 zavádzame novinky SEO optimalizácie na vaše weby, vďaka čomu získavate konkurenčné výhody vo vyhľadávaní.
Ako SEO freelanceri dokážeme zlepšiť výsledky vášho webu v Google za primerané ceny SEO optimalizácie pre vaše weby, e-shopy i portály.
 

SEO služby od OnlineIdea.sk

Na začiatku spolupráce urobíme dôkladné SEO analýzy webu a určíme presnú stratégiu SEO optimalizácie. Nájdeme on-page SEO nedostatky a vykonáme technické aj obsahové SEO úpravy pre WordPress, Prestashop, Drupal, či iné CMS. V prípade potreby sa pozrieme na základy použiteľnosti pre zvýšenie miery konverzií a postupným budovaním odkazov sa postaráme o zlepšenie pozícií v Google a vyššie tržby z organického vyhľadávania. Prípadne sa zameriame aj na content marketing a celkové zvýšenie návštevnosti.

 1. SEO analýzy webu (SEO audit webu) 
  • SEO analýza kľúčových slov – výber tém a kľúčových slov na základe dopytu užívateľov, úmyslu hľadania, pozícií v Google, konkurenčnosti a ďalších faktorov
  • SEO konkurenčná analýza – benchmarking pozícií, faktorov návštevnosti a interakcií používateľov, spätných odkazov a ďalších SEO faktorov. Rozsiahly report s konkrétnymi odporúčaniami pre SEO stratégiu a ďalšie online marketingové nástroje
  • Stanovenie SEO stratégie webu a postupov pre dosiahnutie pozícií vo vyhľadávaní
 2. On-page optimalizácia web stránok
  • Technické SEO úpravy webu – indexácia, URL adresy, 404 stránky, presmerovania, rýchlosť načítania, zápis kódu, ďalšie
  • Obsahové SEO úpravy webu – obsahová architektúra, obsah a štruktúra obsahu, H tagy, metatagy, interné prelinkovanie, optimalizácia obrázkov, ďalšie
  • Základné úpravy použiteľnosti webu – pre zvýšenie konverzií webu
 3. Off-page SEO optimalizácia
  • Postupné budovanie odkazov z autoritatívnych webov, tematicky príbuzných webov, do-follow fór, diskusií, top katalógov, bookmarkingu a ďalších webov
  • Linkbaiting, broken linkbuilding a kreatívne spôsoby získavania odkazov
  • Riešenie problémov a úpravy odkazového portfólia

 

Ceny za SEO optimalizáciu

Počiatočné SEO aktivity:

 • SEO analýza kľúčových slov a konkurencie – od 250 Eur
 • On-page SEO optimalizácia – od 450 Eur

Priebežná SEO optimalizácia:

 • Budovanie odkazov – od 200 Eur / mesiac
 • Konzultácie a riešenie problémov – od 100 Eur / mesiac

Cena práce: 25 Eur/hod.

Požiadať o cenovú ponuku

 

Referencie

{"number_of_column":"2","number_of_column_desktop":"2","number_of_column_small_desktop":"2","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"8000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"false","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"false"}

"Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby."

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

"Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty."

online podnikateľ

"Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting."

sieť e-shopov SpionSvet.sk

"Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová."

e-shop Gommer.sk

"Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw "pracovný portál" a "portál práce" a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%."

vlastný projekt pracovného portálu

Napíšte nám

Napíšte nám vaše požiadavky a my vám navrhneme, ako váš web dostaneme na top pozície v Google pomocou SEO optimalizácie. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…