fbpx

OnlineIdea.sk

SEO optimalizácia webu efektívne

Chcete získať prvé pozície webu v Google a
vyššiu návštevnosť vďaka SEO??

Naši skúsení SEO špecialisti zabezpečujú kvalitné SEO služby, dôkladnú optimalizáciu webu pre vyhľadávače. Vďaka tomu získate zvýšenie organickej návštevnosti a tržieb, konkurenčné výhody a popredné pozície v Google. Máme dlhoročné skúsenosti a pravidelne aplikujeme najnovšie SEO trendy, aby sme klientom priniesli efektívne SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače za primerané ceny.

CHCEM PONUKU SEO NA MIERU

 

SEO optimalizácia webu

Výhody SEO optimalizácie od nás


Nerobíme neprefesionálne či zastaralé SEO praktiky, iba fungujúce aktuálne činnosti SEO optimalizácie web stránok. Pod odborným dohľadom získate poctivú SEO optimalizáciu on-page aj off-page faktorov podľa najnovších štandardov.
Zameriavame sa na efektivitu SEO optimalizácie, aby vykonané SEO služby priniesli klientom konkrétne výsledky, zlepšenie pozícií a zvýšenie návštevnosti webu a tržieb.
Takmer 10 rokov naši SEO konzultanti poctivo optimalizovali weby zo Slovenska aj zahraničia, z rôznych oblastí podnikania a dostali ich na top pozície vo vyhľadávaní. Naše SEO služby pomohli klientom zvýšiť organickú návštevnosť, tržby a zisk.
Ukážeme vám, ako môžete aj vy prispieť zlepšovaniu pozícií v Google. Kvalitné reporty a konzultácie vám odovzdajú množstvo nových informácií o optimalizácii webu pre vyhľadávače. Navrhneme vám, ako aj vaše ďalšie nástroje online marketingu môžeu pomáhať zlepšovaniu pozícií v Google.

Aby naše služby SEO optimalizácie vám prinášali profit trvalo, dbáme na stanovenie správnej stratégie SEO optimalizácie. Vhodne zvolená SEO stratégia by mala zariadiť, aby váš web dlhodobo smeroval k lepším pozíciám v Google.
Upravíme váš web tak, aby mohol dosahovať dlhodobé zlepšovanie pozícií a aby ho Google “obľuboval” vďaka kvalitne optimalizovanému webu a prirodzenému odkazovému portfóliu. Výhody našej SEO spolupráce budete získavať dlhodobo. Priebežne vám budeme pomáhať servisom SEO aktivít a rozvíjaním nových činností SEO optimalizácie.
Pri SEO optimalizácii webov aplikujeme aktuálne novinky a SEO trendy. Na základe najnovších zmien Google algoritmu a najnovších stratégií z roku 2020 zavádzame novinky SEO optimalizácie na vaše weby. Vďaka tomu získavate konkurenčné výhody vo vyhľadávaní.
Ako SEO freelanceri dokážeme zlepšiť výsledky vášho webu v Google za primerané ceny SEO optimalizácie pre vaše weby, e-shopy i portály.
 

SEO služby – postup

Na začiatku spolupráce sa oboznámime s vašim webom či e-shopom, stanovíme cenu a urobíme dôkladné SEO analýzy. Následne určíme presnú SEO stratégiu. Nájdeme on-page SEO nedostatky a navrhneme technické i obsahové SEO úpravy pre WordPress, Prestashop, Drupal, či iné CMS. Podľa dohody SEO úpravy nasadíme alebo vypracujeme zadanie pre vášho programátora.

Pozrieme sa zároveň na optimalizáciu článkov pre vyhľadávače, optimalizáciu rýchlosti webu, optimalizáciu obrázkov a lepšie zabezpečenie webu. Prípadne aj na tvorbu obsahu, ktorý budú vyhľadávače milovať a základy použiteľnosti pre zvýšenie počtu konverzií. V ďalšom kroku privedieme na váš web hodnotné odkazy zo silných webov (linkbuilding), aby vyhľadávače váš web považovali za autoritatívny.

 1. SEO analýzy webu (SEO audit webu) 
  • SEO analýza kľúčových slov – výber tém a kľúčových slov na základe dopytu užívateľov, úmyslu hľadania, pozícií v Google, konkurenčnosti a ďalších faktorov
  • SEO konkurenčná analýza – benchmarking pozícií, faktorov návštevnosti a interakcií používateľov, spätných odkazov a ďalších SEO faktorov. Rozsiahly report s konkrétnymi odporúčaniami pre SEO stratégiu a ďalšie online marketingové nástroje
  • Stanovenie SEO stratégie webu a postupov pre dosiahnutie pozícií vo vyhľadávaní
 2. On-page optimalizácia web stránok
  • Technické SEO úpravy webu – indexácia, URL adresy, 404 stránky, presmerovania, rýchlosť načítania, zápis kódu, štruktúrované dáta, ďalšie
  • Obsahové SEO úpravy webu – obsahová architektúra, obsah a štruktúra obsahu, H tagy, metatagy, interné prelinkovanie, optimalizácia obrázkov, ďalšie
  • Základné úpravy použiteľnosti webu – pre zvýšenie konverzií webu
 3. Off-page SEO optimalizácia
  • Postupné budovanie odkazov z autoritatívnych webov, tematicky príbuzných webov, do-follow fór, diskusií, top katalógov, bookmarkingu a ďalších webov
  • Linkbaiting, broken linkbuilding a kreatívne spôsoby získavania odkazov
  • Riešenie problémov a úpravy odkazového portfólia

 

Ceny SEO optimalizácie

Počiatočné SEO aktivity:

 • SEO analýza kľúčových slov a konkurencie – od 250 Eur
 • On-page SEO optimalizácia – od 450 Eur

Priebežná SEO optimalizácia:

 • Budovanie odkazov – od 200 Eur / mesiac
 • Konzultácie a riešenie problémov – od 100 Eur / mesiac

Cena práce: 25 Eur/hod.

Požiadať o cenovú ponuku

 

Referencie

“Som veľmi spokojná so spoľahlivou spoluprácou s pánom Marcinom. Môžem odporučiť každému, kto hľadá profesionálne riešenia online marketingu a SEO. Oceňujem konštruktívny a kreatívny prístup.”

realitná kancelária Amazon Reality, Košice

“Vďaka našej spolupráci na SEO a online marketingu sa podarilo naplniť prázdne termíny kliniky natoľko, že sme dokonca prijali niekoľkých nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšil počet rezervácií.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Za krátky čas sa nám podarili získať TOP pozície na konkurenčné slová “pracovný portál” a “portál práce”.”

projekt pracovného portálu

Mám záujem

Zašlite nám vaše požiadavky a my navrhneme ponuku SEO pre získanie top pozícií v Google. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…Odoslaním vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.