fbpx

OnlineIdea.sk

SEO optimalizácia webu efektívne

Chcete získať lepšie pozície v Google a
vyššiu návštevnosť z vyhľadávania?

Skúsení SEO freelanceri OnlineIdea.sk sa postarajú o profesionálnu SEO optimalizáciu vášho webu alebo e-shopu. Máme dlhoročné skúsenosti a aplikujeme najnovšie SEO 2019 trendy. Naše SEO služby vám zabezpečia zvýšenie organickej návštevnosti, zvýšenie tržieb, konkurenčné výhody a lepšie pozície v Google za primerané ceny.

CHCEM PONUKU SEO NA MIERU

SEO optimalizácia webu

 
 

Výhody našej SEO optimalizácie


Zameriavame sa na efektivitu SEO optimalizácie, aby vykonané SEO služby priniesli webu konkrétne výsledky, zlepšenie pozícií a zvýšenie návštevnosti webu a tržieb.
Za takmer 10 rokov naši SEO konzultanti poctivo optimalizovali weby z rôznych oblastí, zo Slovenska i zahraničia, ktoré sme dostali na top pozície vo vyhľadávaní. Naše SEO služby pomohli klientom zvýšiť organickú i celkovú návštevnosť.
Nerobíme podvodné či zastaralé SEO praktiky, iba fungujúce aktuálne činnosti SEO optimalizácie web stránok. Pod odborným dohľadom získate poctivú SEO optimalizáciu on-page aj off-page faktorov podľa aktuálnych štandardov.
Ukážeme vám, ako môžete prispieť zlepšovaniu pozícií v Google. Kvalitné reporty a konzultácie vám odovzdajú množstvo nových informácií o optimalizácii webu pre vyhľadávače. Navrhneme vám, ako vďaka ďalším nástrojom online marketingu môžete prispieť k zlepšovaniu pozícií v Google.

Nastavíme váš web tak, aby mohol dosahovať dlhodobé zlepšovanie pozícií a aby ho Google “obľuboval” vďaka kvalitne optimalizovanému webu a prirodzenému odkazovému portfóliu. Výhody našej SEO spolupráce budete získavať dlhodobo. Priebežne vám budeme pomáhať servisom SEO aktivít a rozvíjaním nových činností SEO optimalizácie.
Zameriame sa na stanovenie správnej stratégie SEO optimalizácieVhodne zvolená SEO stratégia by mala zariadiť, aby váš web dlhodobo smeroval k lepším pozíciám v Google. A aby vaša investícia do SEO nebola zbytočne vyhodenými peniazmi, ale naopak, aby zaznamenala dlhodobé prínosy.
Pri SEO optimalizácii webov aplikujeme aktuálne novinky a SEO trendy. Na základe najnovších zmien Google algoritmu a najnovších stratégií z roku 2018 zavádzame novinky SEO optimalizácie na vaše weby, vďaka čomu získavate konkurenčné výhody vo vyhľadávaní.
Ako SEO freelanceri dokážeme zlepšiť výsledky vášho webu v Google za primerané ceny SEO optimalizácie pre vaše weby, e-shopy i portály.
 

SEO služby od OnlineIdea.sk

Na začiatku spolupráce urobíme dôkladné SEO analýzy webu a určíme presnú stratégiu SEO optimalizácie. Nájdeme on-page SEO nedostatky a vykonáme technické aj obsahové SEO úpravy pre WordPress, Prestashop, Drupal, či iné CMS. V prípade potreby sa pozrieme na základy použiteľnosti pre zvýšenie miery konverzií a postupným linkbuildingom sa postaráme o zlepšenie pozícií v Google a vyššie tržby z organického vyhľadávania. Prípadne sa zameriame aj na content marketing a celkové zvýšenie návštevnosti.

 1. SEO analýzy webu (SEO audit webu) 
  • SEO analýza kľúčových slov – výber tém a kľúčových slov na základe dopytu užívateľov, úmyslu hľadania, pozícií v Google, konkurenčnosti a ďalších faktorov
  • SEO konkurenčná analýza – benchmarking pozícií, faktorov návštevnosti a interakcií používateľov, spätných odkazov a ďalších SEO faktorov. Rozsiahly report s konkrétnymi odporúčaniami pre SEO stratégiu a ďalšie online marketingové nástroje
  • Stanovenie SEO stratégie webu a postupov pre dosiahnutie pozícií vo vyhľadávaní
 2. On-page optimalizácia web stránok
  • Technické SEO úpravy webu – indexácia, URL adresy, 404 stránky, presmerovania, rýchlosť načítania, zápis kódu, ďalšie
  • Obsahové SEO úpravy webu – obsahová architektúra, obsah a štruktúra obsahu, H tagy, metatagy, interné prelinkovanie, optimalizácia obrázkov, ďalšie
  • Základné úpravy použiteľnosti webu – pre zvýšenie konverzií webu
 3. Off-page SEO optimalizácia
  • Postupné budovanie odkazov z autoritatívnych webov, tematicky príbuzných webov, do-follow fór, diskusií, top katalógov, bookmarkingu a ďalších webov
  • Linkbaiting, broken linkbuilding a kreatívne spôsoby získavania odkazov
  • Riešenie problémov a úpravy odkazového portfólia

 

Ceny za SEO optimalizáciu

Počiatočné SEO aktivity:

 • SEO analýza kľúčových slov a konkurencie – od 250 Eur
 • On-page SEO optimalizácia – od 450 Eur

Priebežná SEO optimalizácia:

 • Budovanie odkazov – od 200 Eur / mesiac
 • Konzultácie a riešenie problémov – od 100 Eur / mesiac

Cena práce: 25 Eur/hod.

Požiadať o cenovú ponuku

 

Referencie

“Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw “pracovný portál” a “portál práce” a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%.”

vlastný projekt pracovného portálu

Mám záujem

Napíšte nám vaše požiadavky a my vám navrhneme, ako váš web dostaneme na top pozície v Google pomocou SEO optimalizácie. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…