fbpx

OnlineIdea.sk

Linkbuilding

Kvalitné spätné odkazy – linkbuilding podľa aktuálnych SEO trendov


 

CHCEM PONUKU LINKBUILDINGU

Linkbuilding Slovensko (budovanie odkazov)

 
 

Výhody linkbuildingu od OnlineIdea.sk

SEO freelanceri OnlineIdea.sk pre vás vytvoria kvalitné spätné odkazy pre zlepšenie pozícií v Google vyhľadávaní. Odkazy z redakčných článkov, PR a SEO článkov, odkazy zo sidebaru a iných umiestnení, odkazy z autoritatívnych webov, tematicky príbuzných webov, do follow fór, diskusií, top katalógov, bookmarkingových služieb a ďalších webov.

Odkazy budujeme premyslene a postupne na tematicky vhodných stránkach tak, aby ich Google považoval za relevantné. Využívame vlastné know-how a postupy upravujeme podľa špecifík klienta a oblasti podnikania. Techniky linkbuildingu zdokonaľujeme už veľa rokov podľa aktuálnych trendov s množstvom spokojných klientov.

 

Možnosti služby linkbuilding

 1. Dlhodobá spolupráca – linkbuilding
 2. Zameraná na dlhodobé zlepšovanie pozícií. Vytvoríme Vám kvalitné spätné odkazy z autoritatívnych a tematicky príbuzných webov, do follow fór, diskusií, bookmarkingu. Zabezpečíme výhodné umiestnenie pre platené spätné odkazy a PR články. Dlhodobá spolupráca min. 5-8 mesiacov.

 3. Dlhodobá spolupráca – linkbuilding a ďalšie aktivity
 4. Zamerané na dlhodobé zlepšovanie pozícií, zvyšovanie návštevnosti a zvyšovanie tržieb. Okrem klasického budovania odkazov dokžeme zabezpečiť aj niektoré ďalšie alternatívy pre zlepšenie pozícií v Google a zvýšenie tržieb vo vyhľadávaní:

  • Content marketing – zabezpečíme tvorbu obsahu, ktorý bude získavať návštevnosť na váš web
  • PR články – vytvoríme a umiestnime PR články odkazujúce na Vašu webstránku
  • Získavanie návštevnosti – identifikujeme vašu cieľovú skupinu na internete a oslovíme ju

 

Postup linkuildingu:

  1. Vyhľadanie a návrh vhodných odkazov
  2. Potrebná tvorba textov / copywriting
  3. Postupné nasadenie odkazov
  4. Priebežné konzultácie a návrhy
  5. Spolupráca min. 3-6 mesiacov

 

Referencie

“Vďaka spolupráci pri online marketingu a SEO sa nám podarilo naplniť termíny kliniky a museli sme prijať nových pracovníkov. Výrazne sa nám zvýšili objednávky a tržby.”

rehabilitačné centrum Rehab Klinik, Bratislava

“Vďaka SEO službám od OnlineIdea.sk sa nám podarilo dosiahnuť TOP pozície pre všetky hlavné kľúčové slová a zvýšenie tržieb na 3 rôznych e-shopoch v oblasti beauty.”

online podnikateľ

“Dosiahli sme zlepšenie pozícií, zvýšenie organickej návštevnosti a dostali množstvo odporúčaní a informácií o SEO. Oceňujem profesionálny prístup a kvalitný reporting.”

sieť e-shopov SpionSvet.sk

“Kvalitne optimalizovaný web a linkbuilding od OnlineIdea.sk priniesli nášmu e-shopu 1. pozície v Google na hlavné kľúčové slová.”

e-shop Gommer.sk

“Podarilo sa nám získať TOP3 pozície na vysoko konkurenčné kw “pracovný portál” a “portál práce” a vďaka činnostiam online marketingu v uplynulom roku sme zvýšili objednávky až o 190%.”

vlastný projekt pracovného portálu

Napíšte nám

Napíšte nám vaše požiadavky a my navrhneme, ako pre vás získame kvalitné spätné odkazy a zlepšíme pozície vášho webu. Alebo si dohodneme telefonát či stretnutie…